HAKKIMIZDA

Zköylücü Otomotiv 2009 yılında kurulmuştur.  Şirketimiz Voyager koruma bariyerlerinin İstanbul dağıtımını yapmaktadır. 2010 yılından itibaren oto aksesuar ithalatı yapmaya başlayan firmamız, İstanbul genelinde otomobil bayileri, oto aksesuarcılar ve perakende müşterilerine hizmet vermektedir.

Aksesuar bir  ürünün işlevi yanında tanımlansa da bize göre hayatın vazgeçilmezlerindendir. Çünkü kâinattaki tüm varlıklar işlevlerinin yanında mükemmel bir estetik ve kusursuz olarak yaratılmıştır. Bize göre insan en mükemmel varlıktır ve insana hizmet eden bütün araç-gereçler mükemmel olmalıdır. Bu doğrultuda;

AMACIMIZ: Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak Oto Aksesuarı konusunda müşterilerimize hizmet vermek ve kısa sürede Firmamızı ilk etapta Türkiye'de daha sonra Dünya'da ''özellikle kalitesiyle tanınan'' bir Türk markası olarak tanınmasını sağlamaktır.

 

4x4otoaksesuar markası adı altında başlıca faaliyetlerimiz:

1- Araç Koruma Barları krom, alüminyum, poliüretan; Voyager Yan Koruma, Arka koruma, Ön Koruma Barları, Port bagaj sistemleri.

2- İthal ürünler, Orijinal tampon koruma barları, yan basamaklar, çamurluk şişirme parçaları, krom kapı kolları, stop çerçeveleri, far çerçeveleri, spoiler, krom panjur, karter muhafazaları, orijinal sis lambaları.

3- Port Bagaj Sistemleri ; Port Bagaj Çıtaları, Taşıyıcı Bagaj Sistemleri, Tavan Barları, Kapalı box, Taşıyıcı sele vb.

4- 4x4 araçlar için vinç,Haisen marka  Vinç Türkiye dağıtımı.

5- Pick-up grubu araçlar için fullbox, camlı kabin, sürgülü kapak (rollback),kasa içi havuz, ağırlık, çeki demiri.

6- Body Kit ( Yan, arka ön karlıklar, Spoiler vb. fiber aksesuarlar)

7- Krom aksesuar çeşitleri (Kapı kolu kromları, ayna kapağı kromları, plaka üstü kromları, yan şerit kromları, panjur kromları, cam çıtası vs vs vs..)

8- Tuning ürünleri ( Spor egzoslar, egzos uçları, spor vites topuzları, spor pedal takımları, araç alçaltma kitleri, spor vites körükleri, spor el freni körükleri, spor direksyonlar vs...)

9- Oto koltuk koruyucu kılıflar.

10- Far, sis grubu ( Xenon far, Angel far, Beyaz ampuller, Sis farları, Ledli farlar, Led uygulamaları)

11- Park sensörleri, Kameralı park sensörleri, Geri görüş kamerası, Aynaya geçme kameralı park sensörleri.

12- Korna çeşitleri, Direksiyon kılıfları, Kol dayamaları, Oto Brandaları.

13- Araç bakım setleri, pasta cila, deri temizleme spreyleri, çizik giderici, lastik jant temizleyici, araç parfümleri vs..

14- Trafik setleri, ilk yardım setleri, yangın tüpleri, lastik şişirme kompasörleri, çaki halatı, bijon anahtarları, direksyon kilitleri, güneşlikler.

15- Navigasyon sistemleri, telefon blutooth, direksyona geçme blutooth, güneşliğe geçme blutooth vs...

16- Silecek takımları, kar zincirleri, paspaslar, kayak takımları.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.